Alexandru Deaconu, delegat in sferturile Europa League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuapr. 10, 2019

Alexandru Deaconu a fost delegat de UEFA la meciul Villareal – Valencia, din faza sferturilor de finală ale Europa League. Partida va avea loc pe 11 aprilie, de la ora 22:00. Vicepreședintele CCA va observa prestatia brigazii engleze conduse de Michael Oliver.

Villarreal CF (ESP) – Valencia CF (ESP)

Arbitru: Michael Oliver (ENG)

Arbitru Asistent 1: Stuart Burt (ENG)

Arbitru Asistent 2: Simon Bennett (ENG)

Al Patrulea Oficial: Constantine Hatzidakis (ENG)

Arbitru Aditional 1: Craig Pawson (ENG)

Arbitru Aditional 2: Andre Marriner (ENG)

Observator – Arbitri: Alexandru Deaconu (ROU)

Delegat UEFA: Kieran O’Connor (WAL)

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!